Kinesiology Tape

Massaažiõlid

Super Soft Massage Öl


Ülipehme massaažiõli on kergesti levitatav, soodustab haardumist ning on seetõttu eriti sobilik suurte kehapindade massaažiks.
Sisaldab avokaadoõli, mis on eriti tõhus kahjustunud naha hooldusel, muutes selle pehmeks ja elastseks, hoiab ära naha niiskusesisalduse languse. Toote kvaliteet on praktikas kontrollitud.

Valik looduslikke massaažiõlisid

Massaaziõlid

Parafiiniõli
Puhas, värvitu mineraalõli, sobib massaaþiks kuivale ja karvadega kaetud nahale.
Maapähkliõli
Puhas, lõhnatu taimeõli veidi paksema konsistentsiga. Sobib massaaþiks kuivale ja karvadega kaetud nahale.
Lehtpuupähkliõli
Lõhnatu õli, sisaldab ka maapähkliõli. Sobib massaaþiks nii siledale kui karvadega kaetud nahale.
Mandliõli
Puhas, lõhnatu taimeõli. Sobib massaaþiks nii siledale kui karvadega kaetud nahale. Omab nahka ravivat toimet.

Apelsiniõli
Meeldiva lõhnaga rüpsiõlil põhinev massaaþiõli apelsini eeterliku õli lisandiga. Mõjub meeleolu tõstvalt, soojendab ja imendub sügavale lihastesse, lõdvestab lihaspingeid, vähendab valu ja parandab vereringet. Ravib ja tugevdab nahka.
Ürdiõli
Koosneb külmalt pressitud taimeõlidest, sisaldab naistepuna, kadaka, nõgese, kaeravõrse ja võilille ürte. Ürtide toime: soodustab jääkainete eemaldamist organismist ja vereringe elavdamist. Sobib massaaþiks kuivale nahale.
Taimne massaaþiõli
Kudesid aktiviseerivad ravimtaimed mõjuvad nahka toniseerivalt ja noorendavalt. Massaaþ stimuleerib vereringet, aitab aktiivainetel imenduda sügavalt naha sisse. Mis aitab ravitoimel maksimaalselt mõjule pääseda. Kummeli-ja saialilleõli rahustavad ärritunud nahka, muudavad selle pehmeks ja elastseks. Melissiõli leevendab krampe, lõdvestab lihaseid ja nahapinget.

TOOTED

Esileht UUDISED Firmast Tooted Kinesioteibid Soodusmüük Kasulik info Viited KONTAKT