Ortopeediline padi

Pinged ja jäikus kaelas ja õlgades põhjustavad peavalu ja on tänapäeval muutunud justkui epideemiaks. Enamik inimesi on hommikul ärgates tundnud peavalu tekitavaid pingeid ja jäikust õlgades ja kaelas. Põhjus on lihtne - tavalised padjad ei toeta pead, nad muudavad öö jooksul pidevalt oma kuju. Isegi ideaalselt asetatud padi toetab küll pead, kuid mitte kaela, põhjustades vertikaalseid pingeid turja piirkonnas.


Ortopeediline padi toetab ka kaela
Ortopeediline padi  on uut tüüpi padi, mis aitab ära hoida ja kergendada kaelaprobleeme igas vanuses inimestel. Spetsiaalne disain väldib ebaühtlase surve selgroole, kuid pakub kaelale tuge terves pikkuses. Seda patja pidevalt kasutades on kaelalihased lõdvestunud olekus. Kuigi inimene vahetab öösel korduvalt oma magamisasendit, võimaldab padja unikaalne disain kaelale pidevalt tuge. Padi on  piisavalt pehme ja mugav õlgadele ja sobiv igas magamisasendis.

Padja toetav serv on kergelt nõgus ja jätab ruumi õlgade liigutamiseks.Teadusuuringutes leiti, et kaelalihaste temperatuur on Sisseli padjal magades märkimisväärselt madalam võrreldes tavalise padjaga.See on omakorda vajalik suurema lõdvestuse saamiseks, mida Sisseli padi pakubki.


Näpunäited  padja kasutamisel
- alusta sellest, et puhkad selili padjal ja õpid end lõdvestama,
- magades küljel jälgi, et pea ja kael oleksid kindlalt toestatud,
- magades selili, peab padi toetama korralikult sinu kukalt, andes täieliku toestuse ja mugavuse,
- padi on valmistatud polüuretaanvahust, mis aitab vähendada soojust ja seetõttu ka higistamist,
- padjapöör on puuvillast ja seda saab kergesti pesta (leiges vees)

Ortopeedilise padja on välja töötanud Rootsi juhtiv spordifüsioterapeut Bertil Ravald, kes on asutanud ka Malmös asuva Massaazi ja Spordi Instituudi.

Esileht UUDISED Firmast E-POOD Kinesioteibid Kasulik info Viited KONTAKT Sotsiaalkindlustusamet