tugikaitsed, veenisukad, tallatoed, taastusravi tooted,
vigastuste esmaabivahendid, spordijoogid ja sporditoidulisandid
Salutaris abivahendid
Tugikaitsed

ValgusPRO


Tihti esineb jalavaegusi, kus suur varvas on pöördunud järgmise varba peale. Hallux valgus on üks sagedamini esinevaid probleeme, mis on põhjustatud lihaste nõrgenemisest, ebamugavate jalatsite kandmisest, traumadest ja pärilikkusest.

Diagnoosimine

Vaeguse põhjuse määramine on võimalik välisvaatlusel. Kui valud on pidevad, soovitame pöörduda arsti poole ja teha röntgenuuringud. Vaeguste leevendamine Varbasirutaja asetab suure ja järgneva varba vahele lisatoe ja suure varba välisküljele pehmendaja. Varbasirutaja sobib kandmiseks igat tüüpi jalanõudega, samas väga kõrge konts pole soovitatav. Tänu erilisele kujule ja plastilisusele mugandub varbasirutaja just teie varvastele sobivasse asendisse täites seejuures oma põhifunktsiooni – hoida varbad sirged ja õiges asendis. Varbasirutaja on valmistatud allergiat mitte tekitavast meditsiinilisest silikoonist. Soovitatav on pidev kasutus ning väljavahetamine 15 kuni 20 kasutuskuu järgselt.

Kasutusõpetus

Veenduge, et jalg on puhas ning asetage varbasirutaja suurele ja järgnevale varbale pehmenduspadjaga suure varba välisküljele. Kui tunnete esmasel kasutusel ebamugavust siis soovitame kanda varbasirutajat 1-2 tundi ning siis üks tund „puhata“ järgnevalt suurendada kasutamist 2 tunni kaupa. Ööseks on soovitav varbasirutaja eemaldada. Pesta tavalise seebi ja sooja veega. Hügieeninõuetest lähtuvalt on soovitatav varbasirutajat peale pesemist talgitada ning pideva kasutamise järel 15-20 kuu pärast välja vahetada.

Hoida otsese päikesevalguse ja teravate esemete eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Vastunäidustused ja kõrvaltoimed

Jalahügieeni täitmine on antud toote kasutamisel ülioluline, samuti tuleb pesta ka varbasirutajat. Ülitundlikel inimestel võib tekkida varbasirutaja pikaajalisel kokkupuutel naha kokkupuutekohtades allergiline reaktsioon - punetamine ja pealisepidermise koorumine. Naha sügeluse ja punetamise korral soovitame koheselt loputada jalgu ja varbasirutajat 0.02% (1:2000 – 1/5000) kaaliumpermanganaadilahuses. Vaeguste jätkumisel tuleb varbasirutaja kasutmine nädalaks lõpetada ning siis proovida uuesti alustades varbasirutaja kasutamist 1 tund päevas. Edaspidi kasutada varbasirutajat toimides sisseharjutamise juhendi järgselt. Vaeguste jätkumisel pöörduda arsti või apteekri poole. Probleemide ilmnemisel seoses toote kasutamisega, palume pöörduda tootja Aristo OÜ poole lahenduse leidmiseks.

Täiendav informatsioon

Materjal: hüpoallergiline meditsiiniline silikoon.

Suurus: universaalne – kohandub teie varvastega.

Pakendis: 2 tk. Säilivusaeg on piiramatu.
Esileht UUDISED Firmast E-POOD Kinesioteibid Kasulik info Viited KONTAKT Sotsiaalkindlustusamet